Autokar w Wołominie

Nasza firma działa na rynku usług transportowych od wielu lat. W tym czasie udało nam się stworzyć nowoczesną flotę autobusową. Nasze doświadczenie i lata pracy nauczyły słyszeć i rozumieć potrzeby naszych klientów. Przede wszystkim wyraża się to dziś w rozwoju usług firmy.

Dobry autobus do wynajęcia

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy autokar do wynajęcia. Powiat Wołomin jest siedzibą naszej firmy, ale zapewniamy najwyższą jakość usług na terenie całego kraju i za granicą. Wynajem autokaru w Wołominie to gwarancja terminowo wykonanej usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa i standardów. Wykonujemy usługi związane z transportem pracowników, w ramach transportu międzymiastowego i międzynarodowego, transportu uczniów i osób niepełnosprawnych, a także zapewniamy transport dla klientów biznesowych, uczestników firmowych spotkań integracyjnych, jak również wesela, czy imprezy okolicznościowe.

Autobusy sprawne technicznie

Posiadamy własną flotę autobusów i jesteśmy w pełni przekonani o ich niezawodności. Nasze pojazdy są regularnie poddawane kontroli technicznej, co pozwala nam w pełni zagwarantować bezpieczeństwo naszych pasażerów. Regularnie przeprowadzane są naprawy zapobiegawcze. Oferujemy wynajem autobusów wyłącznie z kierowcami. Nasi kierowcy, to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem na trasach miejskich, międzymiastowych i międzynarodowych. Wszyscy kierowcy mają olbrzymie doświadczenie i cechuje ich wysoka kultura osobista.