Autokar na pielgrzymkę Warszawa

Pielgrzymki autokarowe to coraz częstszy sposób dotarcia do świętych miejsc związanych z tradycją chrześcijańską. W naszej ofercie klienci znajdą kompleksową ofertę na wynajem autokaru na pielgrzymkę, bez względu na to, czy chodzi o wyjazdy krajowe, czy pielgrzymi zagraniczne do świętych miejsc np. w Medjugorie, Rzymie czy wycieczkę do Fatimy.

Autokar dla indywidualnych grup

W naszej ofercie klienci znajdą propozycje na wynajem autokarów pielgrzymkowych dla mniejszych oraz większych grup osób. Przygotowaliśmy jednakowo rozwiązania na przewozy autokarowe kierowane do indywidualnych grup klientów, a także takie, które kierowane są do parafii i osób organizujących wyjazdy grupowe. Chętnie obsługujemy pielgrzymi tematyczne lub zorganizowane, takie jak wyjazdy seniorów, czy osób młodych oraz pielgrzymki z danego zakładu pracy.

Nasza flota pojazdów pozwala na przewiezienie zróżnicowanych pod względem wielkości grup pielgrzymów. Wszystkie pojazdy, które są na naszym stanie, przechodzą regularne badania techniczne, dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełne bezpieczeństwo w trakcie przejazdu. Dodatkowo zatrudnieni przez nas kierowcy mają duże doświadczenie w branży, którą jest przewóz osób i cechują się wysoką kulturą osobistą. Zapewniamy w ten sposób odpowiedni komfort podróży i mamy pewność, że na każdym etapie wycieczki mogą państwo liczyć na ich pomoc oraz wsparcie w skomplikowanych czy nieprzewidzianych sytuacjach. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzimy dla państwa korzystną kalkulację, bez ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.